Známe třetího vítěze hlavní ceny soutěže s Klasáčkem, ŠKODA Scala odjede na jih Čech

zpět

Spotřebitelská soutěž Státního zemědělského intervenčního fondu „Nastartujte výhry s Klasáčkem!“ skončila. Velkým lákadlem byly tři hlavní ceny, pětidveřové hatchbacky ŠKODA Scala v červené, bílé a modré barvě. První dva automobily už své majitele našly, třetí vůz si dnes převzala paní Alena H. z Horní Plané, která byla vylosována 20. února.

„Takové soutěže mám moc ráda. Líbí se mi na nich, že vlastně kupuji své oblíbené potraviny a jako bonus mohu vyhrát nějaký dárek,“ vysvětluje čerstvá výherkyně osobního automobilu ŠKODA Scala paní Alena. Dohromady zaslala více než 30 herních karet, 11 z nich až na závěr soutěže a jedna z nich se stala tou výherní.

„V pátek jsme s manželem byli doma, já zrovna zašívala, a v tom zazvonil telefon se zprávou, že jsem byla vylosovaná jako poslední výherce nového auta. Soutěžíte, abyste vyhráli, ale nakonec, když opravdu vyhrajete, tak tomu prostě nechcete věřit. Přála bych ten pocit zažít každému“, vzpomíná šťastná výherkyně. Vůz však věnuje svému synovi a jeho rodině, která prostorné auto využije mnohem více.

Spotřebitelská soutěž „Nastartujte výhry s Klasáčkem!“ začala 4. listopadu 2019 a skončila 2. února 2020. Celkově dorazilo 255 753 herních karet, přičemž platných z nich bylo 245 688. Na kartách bylo zasláno celkem 9 827 520 log. Více informací o proběhlé soutěži, ale hlavně o kvalitních potravinách, najdete na webu Akademie kvality.

Státní zemědělský intervenční fond je akreditovanou platební agenturou pro provádění opatření Společné zemědělské politiky financovaných z Evropského zemědělského záručního fondu, Evropského zemědělského fondu pro rozvoj venkova a Evropského námořního a rybářského fondu. Je zprostředkovatelem finanční podpory z Evropské unie a národních zdrojů. V současné době SZIF administruje režimy podpor 1. a 2. pilíře Společné zemědělské politiky. Konkrétně se jedná o přímé platby, tržní opatření a Program rozvoje venkova. SZIF rovněž administruje národní značky kvalitních potravin KLASA, Regionální potravina.

Národní značku kvality KLASA uděluje mimořádně kvalitním potravinářským a zemědělským výrobkům ministr zemědělství od roku 2003. Administraci značky provádí Státní zemědělský intervenční fond. Národní značku kvality získává výrobce na tři roky. Logo KLASA slouží spotřebitelům k lepší orientaci na trhu při rozeznání výjimečně kvalitních produktů v porovnání s běžně dostupnými potravinami. V současnosti mohou spotřebitelé nalézt značku KLASA na obalech celkem 1 015 produktů od 227 českých a moravských výrobců. Další informace a kompletní seznam všech oceněných produktů jsou dostupné na stránkách www.eklasa.cz.