Kromě billbordů, izerce v tisku a rozhlasových spotů vyrazí KLASA, tak jako v minulých letech, především mezi lidi. Chystá se totiž série roadshow v českých a moravských městech, během kterých se ve stánku KLASA představí různí výrobci z daného regionu, jejichž produkty už nesou české označení kvality KLASA. Nedílnou součástí kampaně bude i podpora výrobků s logem KLASA přímo v místech prodeje populární formou ochutnávek. Spotřebitelé se na ně mohou těšit od května až do července v nejrůznějších řetězcích, například v COOP, Kauflandu nebo Globusu. KLASA v roce 2011 nezapomene ani na oblíbené spotřebitelské soutěže.
V dubnu začala nová kampaň KLASA
zpětNa začátku dubna odstartovala nová komunikační kampaň značky KLASA, která se zaměřuje nejen na kvalitu výrobků, ale také na emocionální sdělení spotřebitelům „naše=české“. Kampaň propojí nový slogan: „Naše kvalita zaručena“. Bude součástí vizuálů i všech aktivit, které během celého roku proběhnou.
Národní značku kvality KLASA uděluje mimořádně kvalitním potravinářským a zemědělským výrobkům ministr zemědělství
od roku 2003. Administraci značky provádí Státní zemědělský intervenční fond. Národní značku kvality získává výrobce
na tři roky. Logo KLASA slouží spotřebitelům k lepší orientaci na trhu při rozeznání výjimečně kvalitních produktů
v porovnání s běžně dostupnými potravinami. V současnosti mohou spotřebitelé nalézt značku KLASA na obalech celkem 932 produktů od 268 českých a moravských výrobců. Další informace a kompletní seznam všech oceněných produktů
jsou dostupné na stránkách
www.eklasa.cz.