Výsledky vyhledávání

Rozhodnutí o odebrání značky kvality KLASA (2017/02)

Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) k dnešnímu dni odebírá značku KLASA u výrobku Kuřecí šunkový EXTRA bez E od výrobce Drůbežářský závod Klatovy a.s. SZIF, který značku kvality administruje, se tak rozhodl na základě nevyhovujícího výsledku kontroly Státní veterinární správy. Výrobek obsahoval méně masa, než výrobce deklaroval.  


Rozhodnutí o odebrání značky kvality KLASA (2016/08)

Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) na základě protokolu o nevyhovujícím výsledku kontroly Státní veterinární správy rozhodl o odebrání značky KLASA u výrobku ŠUNKA NA KOSTI společnosti Michal Kratochvíl (Smíchovské uzeniny), a to k dnešnímu dni.


Rozhodnutí o odebrání značky kvality KLASA (2016/06)

Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) na základě protokolu o nevyhovujícím výsledku kontroly Státní zemědělské a potravinářské inspekce rozhodl o odebrání značky KLASA u výrobku Hrášek s karotkou společnosti Alibona, a.s., a to k dnešnímu dni.


Kvalita potravin KLASA potvrzena Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí

Na kvalitu výrobků s označení KLASA v průběhu celého loňského roku dohlížela podle stanovených kompetencí Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) i Státní veterinární správa (SVS).


Rozhodnutí o odebrání značky kvality KLASA (2015/12)

Státní zemědělský intervenční fond na základě zprávy o nevyhovujícím výsledku kontroly plnění požadavků stanovených pro značku KLASA u společnosti Maso Jičín s.r.o. rozhodl o odebrání této značky u výrobku TURBO SALÁM, a to ke dni 18. prosince 2015.


Rozhodnutí o odebrání značky kvality KLASA (2015/11)

Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) informuje o odebrání značky kvality Klasa celému oceněnému sortimentu společnosti Včelpo spol. s r.o. Důvodem je nečestné chování držitele značky. Ze strany uvedené společnosti se jedná o opakované pochybení na základě zjištění Státní zemědělské a potravinářské inspekce.


Rozhodnutí o odebrání značky kvality KLASA (2015/06)

Státní zemědělský intervenční fond, na základě zprávy o nevyhovujícím výsledku kontroly plnění požadavků stanovených pro značku KLASA u společnosti P R O M E G A spol. s r.o., rozhodl o odebrání značky kvality KLASA u výrobku Hruška (100% ovocná šťáva) ke dni 29. května 2015.


Rozhodnutí o odebrání značky kvality KLASA (2015/03)

Státní zemědělský intervenční fond na základě stanoviska Státní zemědělské a potravinářské inspekce ve věci klamání geografického původu medu společnosti Včelpo spol. s r.o. rozhodl o odebrání značky kvality KLASA u výrobků Med květový lesní a Med květový ke dni 10. března 2015.  


Oznámení o vyřazení nevyhovujícího výrobku s označením KLASA (2013/01)

Oznámení o vyřazení nevyhovujícího výrobku s označením KLASA.


Oznámení o vyřazení nevyhovujícího výrobku s označením KLASA (2012/08)

Oznámení o vyřazení nevyhovujícího výrobku s označením KLASA.