Aktuality

Jak správně značit potraviny? (semináře)

Přijďte na bezplatný seminář s Regionální potravinou.


Výrobky se značkou KLASA a Regionální potravina opět při průběžných kontrolách nezklamaly

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) shledala potraviny oceněné značkou KLASA a Regionální potravina v roce 2016 téměř bez závad. Jak uvedla SZPI v tiskové zprávě ze dne 10. 2. 2017, pravidelně již 14 let uskutečňuje kontrolní akci na potraviny označené značkou kvality KLASA.


Jak správně značit potraviny?

Pro provozovatele potravinářských podniků, kteří zvažují podat žádost o značku Regionální potravina, jsme si dovolili připravit bezplatný seminář s Regionální potravinou.


Startuje velká letní soutěž s kvalitními potravinami

Rádi soutěžíte a zároveň často nakupujete mléčné výrobky? Není nic lehčího než se zapojit do nové velké letní soutěže s mléčnými výrobky na webu Akademiekvality.cz. Hlavní výhrou jsou 3 ledničky plné kvalitních mléčných výrobků!


Farmářské slavnosti s kvalitními potravinami

I tento rok můžete přijít ochutnat v rámci kuchařské show pokrmy připravené z potravin se značkami kvality. Značka KLASA a Regionální potravina se představí v následujících termínech:


Startuje velká letní soutěž s kvalitními potravinami, soutěžte s mléčnými výrobky!

Rádi soutěžíte a zároveň často nakupujete mléčné výrobky? Není nic lehčího, než se zapojit do nové letní soutěže s mléčnými výrobky na webu Akademiekvality.cz. Hlavní výhrou jsou 3 ledničky plné kvalitních mléčných výrobků!


United Island of Prague

Klasa a Regionální potravina se tento víkend objeví nejen na Apetit pikniku, ale pochutnat si na kvalitních potravinách mohou i návštěvníci festivalu United Island of Prague v příjemném prostředí u Vltavy, na Janáčkově nábřeží.


Klasa na Apetit pikniku

Kvalitní potraviny značek Klasa a Regionální potravina se budou 25. 6. 2016 prezentovat na jedné z největších gastronomických událostí tohoto roku, na Apetit pikniku v pražském parku Grébovka.  


Výrobci se budou prezentovat na veletrhu PLMA´s

Potravinářský veletrh pro privátní značky PLMA´s každoročně navštěvují partneři z celého světa, kteří hledají dodavatele zboží prodávaného pod privátními značkami. Veletrh se koná 24. a 25. 5. 2016 v Nizozemském Amsterodamu a v expozici kvalitních potravin se ho zúčastní 11 držitelů ocenění KLASA.


Ochutnávka potravin i roadshow výrobců KLASA na výstavě Flora Olomouc

Již 37. ročník nejstarší a také nejproslulejší výstavnické akce svého druhu v České republice se bude konat od 21. do 24. dubna v parkovém areálu a pavilonech Výstaviště Flora Olomouc ve Smetanových sadech.


1 2 3 ... 7 8